HSPA12A Rabbit mAb
$148.00 – $548.00
- Details & Specifications
- References
| Catalog No. | A19825 |
|---|---|
| Product Name | HSPA12A Rabbit mAb |
| Supplier Name | ABclonal, Inc. |
| Brand Name | Abclonal |
| Gene Name | HSPA12A |
| Protein Name | HSPA12A |
| Uniprot/Swissprot ID | O43301 |
| Gene ID | 259217 |
| Clone | ARC2351 |
| Clonality | Monoclonal |
| Source/Host | Rabbit |
| Reactivity | Human, Mouse, Rat |
| Conjugate | Unconjugated |
| Note | Products will be shipped from the warehouse in Massachusetts. Promotion is running from time to time. Welcome to send a request for quote to message@sydlabs.com. |
| Order Offline | Syd Labs, Inc. 4 Avenue E, Hopkinton, MA 01748 USA. Phone: 1-617-401-8149 Fax: 1-617-606-5019 Email: message@sydlabs.com |
Description
Predicted to enable ATP binding activity. Located in extracellular exosome.


